+421 2 4488 0533
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Aplik ujeme moderné technológie

Našim hlavným zameraním je tvorba aplikačného softwaru a programovanie vizualizačných prostriedkov a projektovanie zariadení. Oblastí, ktorým sa primárne venujeme, je niekoľko. Patrí sem aj vodárenstvo, kde dodávame a inštalujeme plnoautomatizované monitorovacie a riadiace systémy vodárenských procesov. Uľahčujeme teda fungovanie čističiek odpadových vôd, čerpacích staníc a vodojemov.

Aplik ujeme výrobné procesy a energetiku

Našim klientom dodávame aj na mieru vyvinuté výrobné linky, vieme však optimalizovať aj fungovanie tých aktuálnych. Výsledkom úprav v softwari je potom nižšia spotreba energií a viac vyrobených produktov. Postaráme sa aj o bezpečnosť liniek a prípadnú inštaláciu kamerových systémov. Ďalšou významnou časťou je energetika, kde sa staráme o malé vodné elektrárne a fotovoltické elektrárne. Vďaka našim systémom je možné ľahko na diaľku riadiť spotrebu energie, monitorovať elektrárne a analyzovať elektrické siete.

Aplik ujeme riadenie budov a procesov v mestách a obciach

Veľkou oblasťou, kde naši klienti využívajú naše služby, je riadenie budov, a to od kotolní, cez kúrenie až po klimatizáciu a osvetlenie – to všetko prostredníctvom jedného prepojeného systému. Nasledujú mestá a obce, kde pravidelne dodávame riadiace systémy od osvetlenia až po fontány.

Aplik ujeme kvalitu a profesionalitu

Všetci naši zamestnanci sú pravidelne školení profesionáli a radi sa postarajú o priemyselnú automatizáciu aj vo vašom biznise. Ak hľadáte spoľahlivého dodávateľa najnovších technológií, obráťte sa na Aplik – vyberiete si tak jednotku na trhu a najkvalitnejšie technologické komponenty.

Chcete vidieť, čo vieme aplik ovať v praxi?

Poďte sa spolu s nami pozrieť na všetky moderné úpravy, ktoré môžeme aplikovať aj u vás.

Pre investorov

Našou prácou je, okrem iného, optimalizovať náklady v technologickej oblasti a zvýšiť tak zisk plynúci z investície do zariadení. Vy si tak môžete byť istí, že svojou investíciou neprerobíte a maximalizujete vaše zisky.

Naši partneri

Automatizácia a upravovanie softwarov je to, vďaka čomu si nás vyberajú spoločnosti po celom Slovensku. Stavte na istotu, Aplikujte kvalitu!
12568
Vyrobených Megawattov
4321
Klientov

Kontaktné informácie

Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit sollicitudin molestie.
+421 2 4488 0533
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.